top of page
  • Фото автораВіктор Богомолов

НОТАТКИ ПОДОРОЖНЬОГО

5 лютого. Нарешті ми дочекались цієї дати, А чому її з нетерпінням чекали? Тому що саме в цей день вирушив потяг🚂 з нашими ліцеїстами у дивовижну та цікаву подорож до мальовничої Галичини🌲✨.

Першою зупинкою нашого туристичного походу став гірськолижний курорт Славське⛷🏔Багато хто каже,що Славське-це не люксове курортне селище, яке має не дуже розвинуту інфраструктуру, але незважаючи на це, ти не зможеш поїхати з нього без великої гори вражень❄️.

Хтось опанував катання на лижах⛷, а хтось на санках 🛷, ходили та милувалися мальовничими краєвидами зимових Карпат, прокидалися завдяки словам Світлани Максимівни: «Ви подивіться у вікно, ЯКА Ж КРАСА😍!!!», а особливо я запам‘ятаю, як мили казанок, тому що запізнились на збори, але як не запізнитись😅, якщо можна завмерти від такої краси зимових гір☃️🏔та не помітити, як швидко плине час⏳.

Ось так і пройманули три дні у Славському. Прихвативши з собою сувеніри та гору вражень від цього місця, ми відправились далі🚂.

Наступною зупинкою нашої подорожі стало місто Львів🦁Славетне місто Лева вразило не менше, ніж Славське✨. Кав‘ярні ☕️, старовинні споруди⛪️, пам’ятки, смачний шоколад🍫та круасани🤤🥐✨- це лише декілька причин,чому місто Лева залишиться у вашому сердці💗. Ми постійно приходили в кінці дня замореними, але дуже задоволеними від дня,проведеного у Львові😍. Гарним завершенням подорожі став історичний квест, в якому довелося згадати, що ж казав екскурсовод під час екскурсії та де ж ті самі ЛЕВИ, які нам радили запам‘ятати🤔😅.

Емоції від Львову були неймовірні😍.

Сьогодні вже 12 лютого. Ми їдемо у потязі🚂 та вже вранці повернемося додому, до рідного Кривого Рогу🏭Цей туристичний похід був дивовижний🤩 та залишиться у пам‘яті в кожного надовго. Ми вдячні «Стежинами сонця» за можливість отримати купу емоцій у цій подорожі💗.

Учень МФ10 Грицай Богдан

Commentaires


bottom of page