top of page

Листи добра

  • Фото автора: Наталія Бабова
    Наталія Бабова
  • 3 лют. 2021 р.
  • Читати 1 хв




Пам’ятаєте, як напередодні Новорічних свят наші ліцеїсти долучилися до проекту «Листи добра»? Ми писали мотиваційні листи підтримки маленьким Супергероям при лікарні Охматдит м.Київа та лікувально-профілактичного об’єднання «Фтизіатрія» м.Дніпра.

Учні шкіл Супергероїв із супер позитивними емоціями радості, сонячними посмішками зустріли дружні листи з приємними подаруночками. І вже написали Листи дружби нашим вихованцям, які ми чекаємо з нетерпінням!

Вчимося творити добро! Зрощуємо милосердя в дитячих серцях. Адже ми розуміємо, наскільки важлива підтримка та міцне плече поруч у важкі моменти життя. Тому, далі буде…


 
 
 

Коментарі


Коментування цього посту більше не доступне. Зверніться до власника сайту, щоб дізнатися більше.

Підписуйтеся на наші новини!

Дякуємо, що підписалися! Ми не будемо турбувати вас часто

+380678098508

приймальна директора

 

+380970000121

вступ до ліцею

50029 Україна, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, вул.Шкапенка,1

kolidirector@ukr.net

Відповідальний за інформаційне наповнення В.Богомолов

© КОЛІ

©2023 Криворізький ліцей "КОЛІЯ" Дніпропетровської обласної ради

bottom of page