🚂 «Карпатський експрес»
- Віктор Богомолов
- 15 черв.
- Читати 1 хв
Подорож, яка поєднує спокій і активний відпочинок серед гір і міста.«Карпатський експрес» завершив свою неймовірну подорож.
У першій половині нашої подорожі ми оселилися серед мальовничих карпатських гір — у місці, де дихається легше.
📍Дні були насиченими:
у перший день ми відвідали унікальну памʼятку історії — Тустань. Це фортеця, яка не має аналогів, під час оглядової екскурсії ми дізнались усю історію її існування 🏰.
📍Наступного дня пригоди привели нас до одного з найзагадковіших місць Карпат — озера Синевир, оповитого легендами. Побували також у центрі реабілітації бурих ведмедів 🐻, де спостерігали за життям цих сильних, але надзвичайно зворушливих тварин.
А ввечері — ми дивували своїми творчими виступами🌟, які заряджали енергією та залишали теплі емоції в серцях глядачів.
Після кількох днів, проведених у гармонії з природою, наш експрес рушив до культурної столиці України — Львова. Це місто зустріло нас ароматом свіжозмеленої кави , вишуканою архітектурою та особливою атмосферою старовини.
Завдяки неймовірному екскурсоводу ми відкрили для себе історію Львова та його пам’яток, а потім перевірили уважність і знання під час захопливого історичного квесту. І ось настав час їхати додому 🥹.
Ця подорож стала для всіх нас джерелом натхнення, нових знайомств і щирих емоцій. «Карпатський експрес» залишив у серцях учасників незабутні спогади, які хочеться згадувати з посмішкою!❤️
Поділилась враженнями учениця СГП-10 Сушин Маргарита