Голос справедливості
- Ігор Козаченко

- 18 трав.
- Читати 1 хв
Олександра Каращук, учениця СГП-10 — склала урочисту присягу шкільного омбудсмена.
Шкільний омбудсмен — це людина, яка стоятиме на захисті прав та інтересів усіх здобувачів освіти, сприятиме створенню атмосфери взаємоповаги, підтримки та справедливості у ліцеї.
Нехай ця присяга стане початком важливої роботи задля створення безпечного, відкритого та дружнього середовища для кожного та кожної.
Андрій Сечко, педагог-організатор





Коментарі