top of page

Голос справедливості

  • Фото автора: Ігор Козаченко
    Ігор Козаченко
  • 18 трав.
  • Читати 1 хв

Олександра Каращук, учениця СГП-10 — склала урочисту присягу шкільного омбудсмена.

Шкільний омбудсмен — це людина, яка стоятиме на захисті прав та інтересів усіх здобувачів освіти, сприятиме створенню атмосфери взаємоповаги, підтримки та справедливості у ліцеї.

Нехай ця присяга стане початком важливої роботи задля створення безпечного, відкритого та дружнього середовища для кожного та кожної.

Андрій Сечко, педагог-організатор

 
 
 

Коментарі


Підписуйтеся на наші новини!

Дякуємо, що підписалися! Ми не будемо турбувати вас часто

+380678098508

приймальна директора

 

+380970000121

вступ до ліцею

50029 Україна, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, вул.Шкапенка,1

kolidirector@ukr.net

Відповідальний за інформаційне наповнення В.Богомолов

© КОЛІ

©2023 Криворізький ліцей "КОЛІЯ" Дніпропетровської обласної ради

bottom of page