top of page

В ліцеї триває навчання з використанням дистанційних технологій

  • Фото автора: Ігор Козаченко
    Ігор Козаченко
  • 5 квіт. 2021 р.
  • Читати 1 хв

У зв’язку з посиленими протиепідемічними заходами з 29 березня 2021 року ліцей, як і всі навчальні заклади нашого міста, працює у форматі дистанційного навчання. Відповідне рішення прийняла Криворізька міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Цей захід вимушений і має на меті збереження здоров'я представників педагогічних колективів, школярів та членів їх родин, особливо тих, хто перебуває в зоні ризику захворювання.

Тож, продовжуємо працювати та бажаємо всім здоров`я!


 
 
 

Коментарі


Коментування цього посту більше не доступне. Зверніться до власника сайту, щоб дізнатися більше.

Підписуйтеся на наші новини!

Дякуємо, що підписалися! Ми не будемо турбувати вас часто

+380678098508

приймальна директора

 

+380970000121

вступ до ліцею

50029 Україна, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, вул.Шкапенка,1

kolidirector@ukr.net

Відповідальний за інформаційне наповнення В.Богомолов

© КОЛІ

©2023 Криворізький ліцей "КОЛІЯ" Дніпропетровської обласної ради

bottom of page